Nawozy do krzewów ozdobnych

Promocja
15,15 zł

Naturalny nawóz granulowany kurzy – 5 kg
13,80 zł
13,80 zł

Preparat na choroby grzybowe krzewów 600 ml
14,50 zł
14,50 zł

Spryskiwacz ciśnieniowy, ręczny FLO 1 l
18,99 zł
18,99 zł


Do krzewów ozdobnych

Zastanawiacie się czasem co zrobić, by rośliny w ogrodzie były zdrowe, piękne i szybko rosły? W uprawie roślin najważniejszej jest ich regularne nawożenie. Systematyczne stosowanie specjalnych preparatów umożliwia dostarczenie składników odżywczych, w tym cennych minerałów. To stymuluje roślinę do wzrostu i sprawia, że jest silniejsza.

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór nawozów do krzewów ozdobnych. Wybierając preparat, należy wziąć pod uwagę, do jakich gatunków krzewów będzie on używany. Jeżeli chcemy zadbać o rośliny wrzosowate, należy dobrać nawozy, które obniżą pH podłoża i odpowiednio ją zakwaszą. Dla krzewów kwitnących najlepsze będą preparaty bogate w potas. Dzięki nim krzewy będą zdobić ogród pięknymi kwiatami przez cały sezon.

Najlepszym okresem do stosowania nawozu jest początek wiosny, gdy rośliny mają znacznie większe zapotrzebowanie – jest to związane z ich wzmożonym wzrostem. Warto też pamiętać, że młode rośliny potrzebują znacznie więcej substancji odżywczych do prawidłowego wzrostu.

Sprawdź ofertę nawozów do krzewów ozdobnych, jaką przygotowaliśmy w sklepie internetowym Aga Pułapki i wybierz najlepszy preparat!