Nawozy do kwiatów, storczyków i kaktusów

Promocja
15,15 zł

Naturalny nawóz granulowany kurzy – 5 kg
13,80 zł
13,80 zł

Nawóz do kaktusów AGRECOL 0,35 L
6,45 zł
6,45 zł

Preparat na choroby grzybowe kwiatów,warzyw 600 ml
14,50 zł
14,50 zł

Spryskiwacz ciśnieniowy, ręczny FLO 1 l
18,99 zł
18,99 zł

Pałeczki nawozowe do storczyków – 12 sztuk
3,25 zł
3,25 zł

Pałeczki nawozowe uniwersalne – 30 sztuk
3,50 zł
3,50 zł

Nawóz płynny do roślin zielonych Planta Vit
7,55 zł
7,55 zł


Do kwiatów, storczyków

Kwiaty są najpiękniejszą ozdobą domu. Oczywiście najbardziej efektowne są kwiaty doniczkowe, które znacznie dłużej zdobią pomieszczenia niż kwiaty cięte. Jednak również o rośliny stojące na parapetach trzeba zadbać, by były do dobrej formie. Rośliny rosnące w ogrodzie, czy w środowisku naturalnym mogą czerpać składniki odżywcze z gleby. Pamiętajmy, że rośliny doniczkowe mają ograniczoną liczbę gleby, więc musimy im nieco pomóc. Takim wsparciem jest systematyczne nawożenie roślin preparatami do tego przeznaczonymi.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie różne rodzaje nawozów do roślin zielonych. Dla miłośników ekologicznego stylu życia przygotowaliśmy naturalne nawozy granulowane bydlęce i kurze. Używając ich, możecie być pewni, że Wasze rośliny otrzymają dawkę w pełni naturalnych składników odżywczych.

Z uwagi na rosnącą popularność storczyków, przygotowaliśmy w naszej ofercie również specjalne nawozy przeznaczone do tego gatunku roślin. Pałeczki nawozowe do storczyków odżywiają roślinę przez wiele dni. Dzięki zastosowaniu nawozu storczyki będą zdobić wnętrze domu pięknymi, wielobarwnymi kwiatami! Pamiętajmy jednak, że to nie jedyne egzotyczne rośliny wymagające specjalnego odżywienia. Jeżeli masz w swej kolekcji kaktusy, zapewnij im właściwe nawożenie. U nas znajdziesz również właściwy nawóz organiczno-mineralny, który przeznaczony jest do różnych odmian kaktusów. A może macie w domowej kolekcji rośliny o różnych wymaganiach? W takim przypadku z pewnością sprawdzi się nawóz uniwersalny. Taki preparat może być z powodzeniem stosowany w przypadku kwiatów domowych, jak i balkonowych. Poprawią ich kondycję, wygląd i zmotywują do wzrostu.

Wybierając nawóz do roślin, należy zwrócić uwagę nie tylko na gatunek roślin, do których będzie używany, ale i jego postać. W Aga Pułapki dostępne są nawozy do kwiatów granulowane, w postaci praktycznych pałeczek, płynne – do sporządzenia roztworu w konewce, a także dolistne – podawane przy pomocy zraszacza. Poznajcie ofertę, jaką dla Was przygotowaliśmy i wybierzcie najlepsze preparaty do pielęgnacji roślin.