Nawozy do warzyw

Promocja
15,15 zł

Naturalny nawóz granulowany kurzy – 5 kg
13,80 zł
13,80 zł

Preparat na choroby grzybowe kwiatów,warzyw 600 ml
14,50 zł
14,50 zł

Spryskiwacz ciśnieniowy, ręczny FLO 1 l
18,99 zł
18,99 zł


Do warzyw

Marzysz o warzywach wprost z grządki własnego ogródka? A może dysponujesz jedynie balkonem, na którym planujesz założyć małą plantację pomidorków? Nic nie stoi na przeszkodzie! Warzywa z własnej uprawy lepiej smakują, są zdrowsze, a do tego są powodem do dumy. Bo czy nie byłoby wspaniale przygotować na śniadanie kanapki z pomidorem, który wyrósł dzięki naszym wysiłkom? Satysfakcja gwarantowana! Żeby jednak na grządkach pojawiły się piękne i zdrowe warzywa, należy pamiętać o prawidłowej pielęgnacji. Poza wyborem odpowiedniego nasłonecznienia, doboru gleby, właściwego nawodnienia, bardzo istotne jest systematyczne nawożenie warzyw. Dzięki dostarczeniu roślinom odpowiednich składników odżywczych zapewnimy im odpowiedni wzrost, kwitnienie, a warzywa będą duże, piękne i smaczne.

O czym warto pamiętać przy doborze nawozu do warzyw? Jeżeli chcemy zjeść nasze plony, trzeba pamiętać, by wszystkie nawozy, których używamy były w pełni naturalne. Tylko wówczas warzywa będą bezpieczne i zdrowe. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy naturalne nawozy do warzyw – bydlęce oraz kurze. Dostępne są w wygodnej formie granulatu. Można ich używać do nawożenia warzyw oraz ziół – nie wpływają one negatywnie na smak, jakość i właściwości warzyw.

Czasem podczas uprawy warzyw możemy spotkać się z pewnymi przeszkodami. Warzywa wrażliwe są na atak chorób grzybowych i różnych szkodników. Dlatego warto wyposażyć się w odpowiedni preparat, który pozwoli zwalczyć chorobę, nie uszkadzając jednocześnie rośliny. W naszej ofercie przygotowaliśmy również specjalne preparaty na choroby roślin oraz spryskiwacze, dzięki którym skutecznie zaaplikujesz preparat na liściach.