Odstraszacz dzików, saren i zajęcy

29,55 zł

Odstraszacz dzikiej zwierzyny 2 kg
24,10 zł
24,10 zł

Odstraszacz zwierząt - gwizdki do samochodu w...
14,25 zł
14,25 zł

Samochodowy odstraszacz ultradźwiękowy.


Dziki, sarny, zające

Odstraszacze – dziki, sarny, zające

Leśne zwierzęta coraz częściej i śmielej podchodzą do zabudowań ludzkich. Z jednej strony daje nam to możliwość podziwiania dzikiej przyrody z bliska, z drugiej strony może się to czasem wiązać z przykrymi niespodziankami. Sarny, dziki i zające niestety nie odwiedzają gospodarstw bezinteresownie. Ich ofiarami padają nasze ogrody, uprawy, nasadzenia, a także zapasy.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór odstraszaczy zwierząt leśnych, takich jak dziki, sarny, jelenie, zające. Specjalnie dla naszych Klientów zgromadziliśmy w ofercie niezawodne środki odstraszające zwierzęta. Jednym z chętniej wybieranych środków odstraszających sarny, zające i dziki jest specjalny granulat oparty na bazie naturalnych składników. Co ważne, składniki wykorzystane w preparatach są bezpieczne dla środowiska – jedynie odstraszają zwierzęta, nie wyrządzając im krzywdy. Odstraszające preparaty mogą być używane w uprawach ekologicznych, a także w pobliżu terenów ochrony wód. Dodatkowo granulat odstraszający dziki, sarny i inną zwierzynę działa niezależnie od warunków atmosferycznych i wzbogaca glebę o składniki mineralne.

Zmniejsz straty w uprawach dzięki skutecznym i jednocześnie bezpiecznym dla środowiska środkom odstraszającym! Odstraszacze saren, dzików, zajęcy i jeleni doskonale sprawdzą się w okolicach pól uprawnych ziemniaków, kukurydzy, zbóż. Preparaty i urządzenia odstraszające leśną zwierzynę doskonale sprawdza się też w przypadku ochrony przydomowych ogródków przed intruzami. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego Aga Pułapki i wybierz najlepsze rozwiązanie! Gwarantujemy szybką wysyłkę i produkty najlepszej jakości.