Wielu mieszkańców Zielonej Góry zresztą tak jak i innych miast w Polsce ma problem z myszami. Nie da się ukryć, że te szkodniki potrafią w wielkim stopniu uprzykrzyć nam życie. Tym bardziej że dostać się potrafią wszędzie, choć najczęściej spotkać możemy je w szafach czy komodach, gdzie przetrzymujemy artykuły przemysłowe. Walka z nimi może mieć wiele form. Oczywiście często decydujemy się na wszelkie trutki, choć te groźne mogą być także dla naszych zwierząt domowych. Wydaje się zatem, że o wiele lepszym rozwiązaniem i to nie tylko pod względem bezpieczeństwa, ale także skuteczności będzie pułapka na myszy. Zielona Góra to miasto, gdzie takich pułapek nie brakuje.

Co jednak, jeśli zmagamy się ze znacznie większymi gryzoniami, a więc szczurami? Pułapki na szczury w Zielonej Górze są bardzo podobne do tych na myszy, choć oczywiście w związku z większymi rozmiarami gryzoni także i one same są większe.

Jednakże pułapki na gryzonie dotyczą nie tylko szczurów czy myszy, które jeśli już nam szkodzą, to we wnętrzu naszych mieszkań. Co jednak z ogrodami? Tam królują krety, które w krótkim czasie mogą w wielkim stopniu zniszczyć nasze ogrody. Wówczas taka pułapka na krety w Zielonej Górze również będzie jak najbardziej wskazana. Uwagę zwrócić trzeba tutaj na ich formę, ponieważ mogą to być żywołapki. Jest to ciekawa forma pułapek na nornice w Zielonej Górze, zresztą tak jak i tych na krety, myszy czy szczury, gdyż skonstruowana jest tak, że nie uśmierca zwierzęcia, a jedynie je wyłapuje.

Zobacz także: pułapki na myszy, szczury, nornice Lubuskie

 

Zapewniamy niedługi termin realizacji. Zamów u nas, a swój produkt w krótkim czasie znajdzie się u Twoich drzwi.