Cechą wspólną wszystkich pułapek na myszy w kujawsko-pomorskim, choć oczywiście nie tylko jest ich funkcja. Mają one przyczynić się do tępienia tych niechcianych w naszym mieszkaniu gryzoni, które potrafią spałaszować nie tylko nasze zapasy, ale także wdzierać się do szafek czy komód. Jednak zniszczone produkty spożywcze to tylko jedna strona medalu. Nie mogą nas w takiej sytuacji dziwić także pogryzione meble czy nawet przewody elektryczne. Jednym słowem mówiąc, myszy z domu pozbyć trzeba się za wszelką cenę. Jak tego dokonać? Czy każda pułapka na szczury w kujawsko-pomorskim się tutaj sprawdzi?

Tak jak i wszystkie inne pułapki, a więc choćby pułapki na krety, kujawsko-pomorskie pośród takich produktów ma w czym wybierać. Obecnie na rynku jest ich bowiem całe mnóstwo. Problem jednak w tym, że nie każdy tego typu produkt jest równie skuteczny, a to właśnie skuteczność owych pułapek powinna być czynnikiem decydującym przy ich ostatecznej selekcji. Jakie w związku z tym pułapki sprawdzają się najlepiej?

Oczywiście zależy to między innymi od gryzoni, z którymi mamy do czynienia. Jednakże nie da się ukryć, że klasyczne pułapki na nornice w kujawsko-pomorskim odchodzą już do lamusa. W ich miejsce coraz częściej wykorzystuje się żywołapki, które jak sama nazwa wskazuje, nie uśmiercają zwierzęcia, a jedynie je łapią. Potem pozostaje już nic innego, jak wywieźć takiego gryzonia na łąkę czy do lasu. Wydaje się, że pułapki właśnie w tej formie są o wiele bardziej etyczne.

Zobacz także: Pułapki na myszy, szczury, nornice i krety Bydgoszcz

 

Zapewniamy niedługi termin realizacji. Zamów u nas, a swój produkt w krótkim czasie znajdzie się u Twoich drzwi.