Mega mocna bomba zwalczająca owady 400 ml, środek na pluskwy, karaluchy, muchy Privete lab Sp. Z.o.o

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 37,65 zł 37.65
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.90875
Kod produktu: 0267

Opis

Bomba na owady biegające i latające. Produkt biobójczy w postaci aerozolu - 400 ml

Aerozolowy produkt do zwalczania owadów biegających, latających. Zawiera substancje czynne : cypermetryna ( 0,50 g / 100 g ), tetrametryna ( 0,20 g / 100 g ), geraniol (0,01 g / 100 g ).

PRZEZNACZENIE I ZASTOSOWANIE : Preparat przeznaczony do zwalczania : pająków, prusaków, karaluchów, kowali, pluskiew, pcheł, rybików cukrowych oraz komarów, meszek, much i innych owadów latających. Preparat działa na owady w sposób kontaktowy i żołądkowy. Pierwsze efekty działania obserwowane są już po 15 minutach od zastosowania w odniesieniu do owadów latających a po 30 minutach w odniesieniu do owadów biegających. Skuteczność produktu utrzymuje się minimum przez 24 h.

SPOSÓB UŻYCIA : Przed zabiegiem wynieść lub zabezpieczyć akwaria, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Podczas zabiegu w pomieszczeniu nie mogą znajdować się osoby postronne i zwierzęta.

STOSOWANIE : Opakowanie z produktem umieścić w centralnej części pomieszczenia na dowolnej wysokości. Produkt uruchomić poprzez silne naciśnięcie aplikatora do momentu jego zablokowania trzymając pojemnik w wyprostowanej ręce, z dala od twarzy. Pozostawić opróżniający się pojemnik, opuścić i zamknąć pomieszczenie na 1 h. Czas aerozolowania pomieszczenia o kubaturze 30 m3 wynosi 8 sekund. Po skończonym zabiegu starannie wywietrzyć pomieszczenie przez 1 h. Przed ponownym użytkowaniem umyć pomieszczenie blatów, stołów i innych powierzchni.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI : Unikać bezpośredniego kontaktu z produktem. W czasie wykonywania zabiegu, nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej

POZWOLENIE NR : 7800/19

PRODUCENT : Private Lab Sp. z o.o.

DYSTRYBUTOR : Firma RAPAX

DO PRODUKTU POLECAMY ZESTAW MASKA + RĘKAWICZKI

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl