Artykuły dla zwierząt

Krople na pchły,kleszcze dla psa do 10 kg 4 sztuki
15,30 zł
15,30 zł

Krople na pchły,kleszcze dla psa do 20 kg 4 sztuki
17,20 zł
17,20 zł

25,40 zł

Pokarm dla królika ,karma,pasza 500 g PLANTA
4,10 zł
4,10 zł


Produkty dla zwierząt

Doskonale wiemy, jak ważne jest zdrowie pupila. Z myślą o miłośnikach psów i kotów przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla ukochanych czworonogów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie produkty najlepszej jakości, które będą bezpieczne dla zwierzaków. Postaraliśmy się zadbać o każdy aspekt życia zwierzaka. Dlatego w sklepie internetowym znajdziecie zarówno produkty do pielęgnacji i ochrony zdrowia zwierzaków, jak i artykuły do zabawy!

Ochrona zwierząt przed insektami jest bardzo ważna. Pchły i kleszcze mogą zagrażać nie tylko zwierzakom, ale i ich właścicielom. Dlatego przed rozpoczęciem sezonu wiosennego warto wyposażyć naszego psa lub kota w odpowiednią obrożę, lub zaaplikować owadobójcze kropelki. Dzięki temu nasze zwierzaki mogą swobodnie bawić się w parku czy ogrodzie, bez obawy, że przyniosą na grzbiecie nieproszonych gości.

Dla dobrego samopoczucia i prawidłowego rozwoju zwierząt ważna jest nie tylko troska o ich zdrowie, ale i zabawa! Codzienne harce są dla zwierzaków niczym ćwiczenia fizyczne. Do tego, wspólna zabawa pozwala na wzmocnienie relacji między zwierzakiem i domownikami, a także poprawia nastrój – nie tylko zwierzętom.

Sprawdźcie ofertę naszego sklepu internetowego i sprawcie niespodziankę swojemu pupilowi!