Odstraszacz psów i kotów

29,55 zł

Odstraszacz zwierząt - gwizdki do samochodu w...
14,25 zł
14,25 zł

Samochodowy odstraszacz ultradźwiękowy.


Psy, koty

Kończy Ci się cierpliwość do zwierząt, które niszczą Twój ogródek? Masz już dosyć uszkodzonych roślin, przekopanych grządek i splądrowanego ogródka warzywnego? Pies postanowił wykopać najpiękniejszy krzew róży przed Twoim domem? Oszczędź swoje nerwy i zainwestuj w profesjonalny odstraszacz psów i kotów.

Na wstępie watro zauważyć, że chcemy jedynie odstraszyć zwierzęta i zabezpieczyć przed nimi dany teren, bez robienia im krzywdy! Dlatego należy wybrać wyłącznie sprawdzone i profesjonalne środki odstraszające psy i koty, których stosowanie nie będzie miało wpływu na zdrowie i życie zwierzaków. Jakie środki są dostępne na rynku? Można podzielić je na dwie grupy: środki chemiczne i mechaniczne. W pierwszej grupie znajdziemy specjalne substancje, które swoim zapachem skutecznie zniechęcają psy, koty i inne zwierzęta przed wycieczkami do Twojego ogrodu. Takie środki najczęściej dostępne są w postaci proszku czy granulatu lub sprayu. Drugim rodzajem odstraszaczy są urządzenia wykorzystujące ultra dźwięki. Zaletą ultradźwiękowych odstraszaczy psów i kotów jest to, że możesz zabrać tego typu urządzenie ze sobą a spacer, a także na pole namiotowe.

Poznaj nasz ofertę skutecznych odstraszaczy kotów i psów i wybierz najlepszy środek! Kupując w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że wybierasz produkty najlepszej jakości, bezpieczne dla środowiska. Tylko u nas najlepsze ceny i ekspresowa wysyłka!