Rękawiczki i nauszniki ochronne

Rękawiczki lateksowe ,rozm. S 5 par
2,70 zł
2,70 zł

Rękawiczki robocze, Dragon nitryl rozm. 10 (Duże)
2,40 zł
2,40 zł

Rękawiczki robocze ,Wampirki ,rozm. XL
1,10 zł
1,10 zł

Nauszniki ochronne OSY
14,90 zł
14,90 zł

Rękawiczki robocze, Dragon nitryl rozm. 9
2,75 zł
2,75 zł


Rękawiczki, nauszniki

Rękawiczki ochronne i nauszniki

W domu, wokół niego i w ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia. Niezależnie od pory roku konieczne jest wykonanie mniejszych lub większych prac porządkowych i naprawczych. Zanim jednak przystąpicie do ich wykonania, zadbajcie o swoje bezpieczeństwo. W sklepie internetowym Aga Pułapki znajdziecie bogaty asortyment rękawic ochronnych i nauszników, które zapewnią Ci podstawową ochronę podczas prac wykonywanych w ogrodzie, czy warsztacie.

Ochronne rękawiczki to podstawa ogrodniczego BHP. Przed czym dokładnie nas chronią? To zależy od ich rodzaju. W naszej ofercie przygotowaliśmy między innymi rękawiczki lateksowe. Ich zaleta jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdzą się podczas pielenia grządek. Dzięki właściwościom wodoodpornym rękawiczki lateksowe świetnie nadają się do prac przy oczkach wodnych. Warto ich też użyć w momencie, gdy mamy do czynienia z nawozami, środkami ochrony roślin i środkami owadobójczymi.

Podczas prac porządkowych niezbędne okażą się rękawice ochronne, które od wewnętrznej strony pokryte są grubą warstwą gumy. Elastyczna tkanina umożliwia pełne dopasowanie do dłoni, więc bez problemu wykonasz wszelkie prace. Rękawiczki robocze, zwane wampirkami doskonale sprawdzają się podczas prac w warsztacie, przycinania drzewek itd. Idealnie chronią skórę dłoni przed otarciami, drzazgami, czy zabrudzeniem. Do tego gumowa warstwa wewnętrzna poprawia chwytność, co jest niezwykle ważne przy operowaniu narzędziami.

Nauszniki ochronne do prac w ogrodzie i warsztacie

Podczas prac w warsztacie lub w ogrodzie zdarza Wam się korzystać z hałasujących narzędzi? Pamiętajcie, by ochronić swój słuch. Niezbędne do tego będą nauszniki ochronne zapewniające odpowiednie wygłuszenie. W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne nauszniki ochronne, spełniające wszelkie niezbędne normy. Takie nauszniki mogą być stosowane z powodzeniem w warsztatach, a także w magazynach i halach produkcyjnych.