Konewki i spryskiwacze

Spryskiwacz ciśnieniowy, ręczny FLO 1 l
18,99 zł
18,99 zł

Konewka ogrodnicza 2,5 litra
7,40 zł
7,40 zł

Konewka ogrodnicza 5 litrów
10,00 zł
10,00 zł


Spryskiwacze, konewki

W naszym sklepie znajdziesz najpotrzebniejsze rzeczy do każdego gospodarstwa domowego. W ofercie mamy wszystkie niezbędne akcesoria do ogrodu. Dzięki nim zadbasz o prawidłową pielęgnację roślin i kwiatów. Dzięki konewce zapewnisz roślinom odpowiednie nawodnienie, a spryskiwacze pomogą uchronić Twoje kwiaty przed utratą wilgoci. Oferujemy najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.

Konewki do podlewania kwiatów

Regularne nawadnianie drzewek i kwiatów jest bardzo ważne, jeśli chcesz mieć piękny ogród. Odpowiednia ilość wody pomaga szybko rosnąć i prawidłowo rozwijać się roślinom. Podlewanie za pomocą konewek jest bezpieczne i praktyczne. Dzięki nim możesz skontrolować jaką ilość wody dawkujesz. Jest to przydatne dlatego, że każdy rodzaj rośliny potrzebuje innego nawodnienia. Wszystko zależy od gatunku, klimatu, a także rodzaju gleby. Konewki świetnie sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu szyjki konewki dostaniesz się nią do nawet trudno dostępnych miejsc. Kupisz u nas modele konewek o różnej pojemności (2,5 litra oraz 5 litrów). Odpowiednio wyprofilowany kształt rączki sprawia, że podlewanie ogrodu jest proste!

Zraszacze - akcesoria do pielęgnacji roślin

Niektóre gatunki roślin potrzebują nie tylko podlewania, ale również zraszania ich liści. Jest to szczególnie potrzebne w bardzo upalne i suche dni. Dzięki temu zabezpieczysz liście rośliny przed uschnięciem. Jednak zraszanie liści jest również konieczne w przypadku roślin zdobiących wnętrza budynków. To także dobry sposób, aby oczyścić rośliny z kurzu i brudu. Spryskiwacze są również przydatne w rozpylaniu środków owadobójczych lub nawozów dolistnych w szklarniach i ogrodach. Spryskiwacze, które znajdziecie w naszej ofercie, mają regulowane dysze i dzięki temu możesz wybrać kąt rozpylenia. Gwarantuje to wygodną aplikację płynu.

Jeżeli masz pytania dotyczące naszych produktów – skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. W sklepie internetowym Aga Pułapki znajdziecie produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy ekspresową przesyłkę!