Odstraszacze dzikiej zwierzyny

29,55 zł

Samochodowy odstraszacz kun, szczurów
67,50 zł
67,50 zł

Odstraszacz zwierząt - gwizdki do samochodu w...
14,25 zł
14,25 zł

Samochodowy odstraszacz ultradźwiękowy.

Odstraszacz kun 300 ml x 3 sztuki
38,55 zł
38,55 zł


Zwalczanie dzikiej zwierzyny

Odstraszacze dzikich zwierząt

Bliski kontakt z naturą to wspaniałe przeżycie. Czasami jednak takie bliskie spotkania mogą mieć przykre konsekwencje. Dzikie zwierzęta mogą powodować szkody materialne lub zagrażać naszemu niebezpieczeństwa. Właśnie na takie okoliczności przygotowaliśmy różnego rodzaju odstraszacze dzikich zwierząt.Spacerujesz sporo po lesie, biegasz, jeździsz na rowerze? Prawdopodobnie nie raz przyszło Ci stresować się psami, które chodzą bezpańsko po okolicy. Zamiast się stresować, lepiej wyposażyć się w skuteczny odstraszacz psów. Jest on nieszkodliwy dla zwierząt – nie robi im krzywdy, a jedynie zniechęca do bliższego kontaktu. Odstraszacze te wysyłają sygnały ultradźwiękowe, które skutecznie odstraszają psy i inne zwierzęta.

Sporym problemem są też mieszkańcy lasu, którzy coraz częściej odwiedzają nasze domostwa. Sarny, dziki, kuny są coraz popularniejszym widokiem na terenach zamieszkałych przez ludzi. Niestety często mogą one powodować zniszczenia materialne w naszych gospodarstwach domowych, a także zagrażać bezpieczeństwu. Na tę okoliczność przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym Agapulapki.pl szeroki wybór odstraszaczy dzikich zwierząt takich jak kuny, łasice, dziki i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym sklepie internetowym znajdziecie tylko sprawdzone odstraszacze najlepszych producentów!