Preparaty na owady biegające

Spray na rybiki 300 ml
10,60 zł
10,60 zł

Spray na rybiki 300 ml 5 sztuk hurtowa cena
43,00 zł
43,00 zł

Płytka na owady,mrówki,mole,komary, 2 sztuki
17,50 zł
17,50 zł


Zwalczanie owadów biegających

Pozbądź się na zawsze owadów biegających!

Dbasz o czystość w domu najlepiej, jak potrafisz, a mimo to wciąż nie możesz pozbyć się uporczywych owadów? Przyczyn może być bardzo wiele i nawet wyjątkowo wypielęgnowany dom może znajdować się pod oblężeniem mrówek czy rybików. W domach wielorodzinnych, kamienicach czy blokach owady mogą przedostawać się do mieszkania z szybów wentylacyjnych. W domach jednorodzinnych owady często przybywają z zewnątrz w poszukiwaniu lepszych warunków. Szczególnie często obserwuje się to na jesień, gdy temperatura na zewnątrz spada, a dom staje się dla owadów atrakcyjnym schronieniem.

Z jakimi owadami biegającymi zmagamy się najczęściej? We wnętrzach domów spotyka się najczęściej pluskwy, pchły i karaluchy. Często przez długi czas trudno zlokalizować szkodniki, ponieważ częściej widzimy nie same osobniki, a raczej efekty ich działalności. Pogryzienia, ślady odchodów, a ostatecznie widoczne owady – jeżeli dotyczy to też Ciebie, oznacza, że już czas wypowiedzieć owadom wojnę! Owady biegające potrafią być szkodliwe dla zwierząt domowych i przede wszystkim dla domowników. Ugryzienia mogą powodować reakcje alergiczne, a do tego owady biegające przenoszą wiele bakterii i wirusów.

W wielu łazienkach dużym problemem są rybiki. Najczęściej występują one we wnętrzach, gdzie nie brak wilgoci. Znacznie częściej spotyka się je w mieszkaniach w blokach – gdzie mieszkania połączone są szybami wentylacyjnymi, ściany nie zawsze są szczelne, a łazienki nie są prawidłowo wentylowane. Rybik nie jest owadem niebezpiecznym dla człowieka. Jednak jego obecność może być irytująca, mogą też spowodować straty materialne – uszkodzić tapetę, izolację rur czy zniszczyć odzież.

Istnieje również grupa owadów biegających, z którymi mamy najczęściej do czynienia na zewnątrz – w ogrodach, ale i na tarasach czy balkonach. Niektóre zagrażają bezpośrednio nam i naszym bliskim tak jak kleszcze. Inne zaś pustoszą nasze uprawy – np. mszyce.

Jak zwalczać owady biegające?

W naszym sklepie internetowym Aga Pułapki znajdziecie szeroki asortyment środków do zwalczania owadów biegających. Mamy na uwadze czas, nerwy i zdrowie naszych Klientów, dlatego znajdziecie u nas tylko najlepsze środki owadobójcze. Dzięki szybkiej skuteczności szybko pozbędziesz się uporczywych szkodników i zminimalizujesz ryzyko ich powrotu. Należy pamiętać, że owady biegające nie tylko mogą uszkadzać nasz dobytek, ale i zagrażają zdrowiu mieszkańców. Wiele insektów żywi się krwią, przenoszą też wirusy i bakterie będące źródłem groźnych chorób. Dlaczego tak istotne jest stosowanie mocnych i skutecznych środków przeciw insektom? Ponieważ ważne jest, by zlikwidować wszystkie osobniki – zarówno dorosłe, jak i ich larwy. Tylko w taki sposób możemy rozprawić się z nimi w stu procentach. Warto wiedzieć, że niektóre z owadów biegających wyróżniają się unikalną cechą – chemoodpornością. Należy więc zastosować dokładnie taką dawkę, jaka zalecana jest przez producenta. Poznaj naszą ofertę i pozbądź się intruzów z domu!