Środek na kreta i turkucia podjadka
Środek na kreta i turkucia podjadka

Bezowocna walka z ogrodowymi szkodnikami, czyli czas na zmianę metody!

Z pewnością każdy dumny właściciel przydomowego ogródka, działki, pola czy sadu, doświadczył uciążliwości związanych z "dywersją" i "sabotażem" ze strony różnego rodzaju podziemnych szkodników. Bardzo często batalie toczone z kretami, nornicami czy turkuciem podjadkiem, okazują się nieskuteczne, a jedynym namacalnym dowodem ich aktywności, są spustoszone grządki z warzywami, kwiatowe rabaty, trawniki albo piłkarskie boiska. Gdy żadne dotychczasowe metody i stosowane preparaty do zwalczenia szkodników glebowych nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, warto sięgnąć po rewolucyjny i cieszący się rosnącą popularnością - całkowicie ekologiczny środek na kreta, renomowanego producenta - firmy Rapax. Jeśli masz już dosyć zniszczonych roślin - uszkodzonych cebulek i bulw oraz nadgryzionych kłączy czy pędów, a także kolejnych kopców na wypielęgnowanym trawniku - nie zwlekaj dłużej i zaopatrz się w ten naprawdę skuteczny specyfik!

Środek na kreta i szerokie spektrum jego działania - zwalcza, chroni, nawozi

Preparat marki Rapax zapewnia skuteczną walkę i trwałe efekty związane z pozbyciem się m. in. kreta. Jest to naturalny nawóz w formie granulek, zawierający 5,5% organicznego azotu, powstały na bazie nasion rącznika pospolitego. Spektrum jego działania jest bardzo szerokie, ponieważ, oprócz kretów i nornic, to doskonały środek na turkucia podjadka - jednego z największych w naszym kraju owadów. Co ciekawe, specyfika działania tego wydajnego preparatu, wiąże się ze stopniowym uwalnianiem czynnych substancji, jakie odstraszają i zniechęcają do aktywności podziemne szkodniki w miejscu zaaplikowania środka. Okres efektywnego działania wydzielanych do gleby substancji wynosi aż 3 miesiące. Środek na kreta i turkucia podjadka nadaje się do upraw zarówno ogrodniczych, kwiatowych, jak i krzewowo-drzewnych. Warto zaznaczyć, że bezpośrednio po uwolnieniu aktywnych związków, środek zapobiega występowaniu nie tylko glebowych gryzoni, bytujących pod ziemią owadów, ale również pasożytów, jakie upodobały sobie korzenie roślin. Rewolucyjna, organiczna formuła środka na kreta, nornicę, turkucia podjadka i różne pasożyty (np. nicienie, drutowce, pędraki), sprzyja przy okazji nawożeniu roślin warzywnych, sadowniczych oraz polowych.

Jak używać środka na krety i inne szkodniki?

Wszystkie czynności z użyciem tego środka - koniecznie wykonywać z rękawicach ochronnych. Dla zwiększenia skuteczności preparatu marki Rapax, należy zmieszać go z niewielką ilością ziemi bądź delikatnie przysypać. Kilogramowe opakowanie wystarcza na zabezpieczenie terenu o powierzchni ok. 30 m2. Jeżeli mamy do czynienia z widocznymi kretowiskami lub korytarzami, będącymi wytworem szkodników, należy wsypać do wnętrza 35-gramową porcję produktu. Z chwilą stwierdzenia występowania innego rodzaju szkodników - rozprowadzić środek na podłożu, przy zachowaniu przelicznika 35-40 g/m2. Dla spotęgowania efektów działania środka, zaleca się jego ponowną aplikację po ok. 30 dniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl